Ekşioğlu & Kemal Severler Apt.

Bina dışında giydirme cephe kompozit cnc, özel tasarım dış mimari, asansörlerimiz (dubleks dairelerimizin yaşam alanını rahatsız etmemesi için) makine dairesiz sessiz asansör, merkezi uydu,krom korkuluk temperli cam ve sayamadığımız bir çok özellikler yer almaktadır.

Dairemizde camlar aluminyum lamelli ahşap desenli motorlu panjurludur. Daire içerisinde doğalgaz petekleri ve valiant yoğunlaşmalı kombi, iç kapılar lake kapı, gömme rezervuar , komple asma tavan, klima alt yapısı, 1 sınıf granit, seramik, laminant parke, mutfak dolapları özel tasarım hıgh gloss, tezgahlar granit tezgah ve daha sayamadığımız birçok özelliklerden yer almaktadır.

Çallı kavşağına yakın gazi bulvarındaki projemizde 2+1 daireler (ofis olarakta kullanılabilir) ve dükkanlardan oluşan birbirinin aynısı iki adet bloktan oluşuyor. Söz konusu yer şehrin en işlek bölgelerinden biri olup eski olan iki adet bina kentsel dönüşüm kapsamında yıkılıp yeniden yapılmaktadır. İlk bloğumuz nisan 2018 teslimidir. 2+1 ayrı mutfaklı dairelerimiz 90 m2 dir.

Binalarımızın bir tarafı Orhan veli cad. diğer tarafı Antalya,nın en işlek caddesi Gazi bulvarına cephedir kira getirisi çok iyi bir bölgede yer almaktadır. Binalarımızın yanındaki iki binada Kolejdir. (arma ve seçkin koleji) , Konum binalarımızın gerçek yerini göstermektedir. Binalarımızın önünde otobüs durağı ve hemen yakınında Çallı tranvay durağı vardır. Özdilek alışveriş merkezi 5 dk yürüme mesafesindedir. Yakınımızda hemen hemen tüm bankaların şubeleri, Meydan tıp hastanesi devlet okulları vardır. Önümün açık kapanmaz park ve yol manzaralıdır.

DÜKKANLAR

Orhan Veli cad bakan dükkanlardan 1 nolusu 43 m2 depo 37 m2 düz ayak giriş ve 25 m2dükkan önü terası vardır.

Orhan Veli cad bakan dükkanlardan 2 nolusu 38 m2 depo 37 m2 düz ayak giriş ve 22 m2dükkan önü terası vardır.

Çallı Gazi bulvarına bakan dükkan 3 nolusu 78 m2 depo 70 m2 düz ayak giriş ve52 m2 dükkan önü terası vardır.

Çallı Gazi bulvarına bakan dükkan 2 nolusu 78 m2 depo 70 m2 düz ayak giriş ve52 m2 dükkan önü terası vardır.

Orhan Veli cad bakan dükkanlardan 1 nolusu 76 m2 depo 75 m2 düz ayak giriş ve 44 m2 dükkan önü terası vardır.

Not: Dükkan ve daireler hemen kiraya verilecek bir yerdir. Dükkanların hepsinde baca vardır.

Gayrimenkul Talep Formu

İlgilendiğiniz daire tipini 1+1, 2+1 3+1, 4+1 vs Dükkan belirtiniz.

Gönder