SEVERLER SİTESİ

Ekşioğlu & Severler Sitesi

EKŞİOĞLU & SEVERLER SİTESİ
Ticari ve konuttan oluşan yenileme projemiz çallı kavşağındadır. Toplam iki adet bloktan oluşmaktadır. Zemin artı 3 katdan oluşmaktadır. Zemin Katlar ticari dükkan, ilk iki kat, katında 3 adet ayrı mutfaklı daire ve son katta iki adet dubleks bir adet 2+1 dairelerden oluşmaktadır.

Binalarımızın olduğu yerin yakınında alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, ve toplu taşıma (otobüs,tranvay) yer almaktadır.
Dairelerimiz doğalgaz kombili, Makine dairesiz sessiz asansörlü, merkezi uydu sistemli, görüntülü diafonlu, pvc ısıcam ve monoblok panjurlu, lake kapılı, granit tezgah, vestiyer,özel tasarım mutfak, asma tavan, spot ve led ışık, 60x60 granit seramik zeminler,alüminyum ve temperli balkon korkulukları, ısı ve ses yalıtım, kısmı kompozit giydirme cephe, cnc bina dışı süsler ve daha sayamayacağımız bir çok özellikle inşaa edilmektedir. Ticari birimlerimiz bir tarafı Avni tolunay caddesi ve diğer tarafı Gazi bulvarına cephedir.

Projemizin hemen yanında çallı tranvay durağı, binamızın önünde Halk otobüsleri durağı vardır.

Özdilekpark alışveriş merkezi yürüme mesafesindedir. Yakınımızda tüm bankaların şubeleri vardır. Binalarımızın bitişiğinde iki adet özel okul vardır.

Bölgemizde okullar (ilköğretim,lise,fakülte) sağlık ocakları, marketler hemen yanıbaşımızdadırlar.

Gayrimenkul Talep Formu

İlgilendiğiniz daire tipini 1+1, 2+1 3+1, 4+1, Villa, Dükkan vs belirtiniz.

Gönder

Benzer Sayfalar

Hemen Ara