ULUS MAH. 2+1 DOĞALGAZLI SIFIR DAİRELER

Bina dışında giydirme cephe kompozit cnc, özel tasarım dış mimari, asansörlerimiz (dubleks dairelerimizin yaşam alanını rahatsız etmemesi için) makine dairesiz sessiz asansör, merkezi uydu,krom korkuluk temperli cam ve sayamadığımız bir çok özellikler yer almaktadır.

Dairemizde camlar aluminyum lamelli ahşap desenli motorlu panjurludur. Daire içerisinde doğalgaz petekleri ve valiant yoğunlaşmalı kombi, iç kapılar lake kapı, gömme rezervuar , komple asma tavan, klima alt yapısı, 1 sınıf granit, seramik, laminant parke, mutfak dolapları özel tasarım hıgh gloss, tezgahlar granit tezgah ve daha sayamadığımız birçok özelliklerden yer almaktadır.

Çallı kavşağına yakın gazi bulvarındaki projemizde 2+1 daireler ve dükkanlardan oluşan birbirinin aynısı iki adet bloktan oluşuyor. Söz konusu yer şehrin en işlek bölgelerinden biri olup eski olan iki adet bina kentsel dönüşüm kapsamında yıkılıp yeniden yapılmaktadır. İlk bloğumuz hemen teslimidir. 2+1 ayrı mutfaklı dairelerimiz 90 m2 dir.

Binalarımızın bir tarafı Orhan veli cad. diğer tarafı Antalya,nın en işlek caddesi Gazi bulvarına cephedir kira getirisi çok iyi bir bölgede yer almaktadır. Binalarımızın yanındaki iki binada Kolejdir. (arma ve seçkin koleji) , Konum binalarımızın gerçek yerini göstermektedir. Binalarımızın önünde otobüs durağı ve hemen yakınında çallı tranvay durağı vardır. Özdilek alışveriş merkezi 5 dk yürüme mesafesindedir. Yakınımızda hemen hemen tüm bankaların şubeleri, Meydan tıp hastanesi devlet okulları vardır. Önümün açık kapanmaz park ve yol manzaralıdır.

Kısmen araç takası alabilirim, dairelerimiz krediye uygundur

Not: Dükkan ve daireler hemen kiraya verilecek bir yerdir.

İletişim

Projelerimizle, kentsel dönüşümle veya arsalarınızla ilgili sorularınızı bize yazın...

Gönder